Legătura dintre om și animal este una despre care se poate discutat la nesfârșit. Nu odată au fost cazuri când mulți dintre noi ne-am atașat de animalul de companie așa de tare încât sa îl consideram mai mult decât un prieten sau familie ci a devenit parte din viața noastră . Aceste imagini vorbesc de la sine despre legătura aceasta puternica care se crează.
O femei a fost atât de afectată când calul sau se scufunda in noroi încât nu s-a deslipit de el nici măcar o secunda pana in momentul care care acesta a fost salvat de către echipa venită la fata locului pentru a ajuta săracul animal .
Într-un final acesta a fost salvat și adus in siguranța la ferma unde proprietara acestuia îl aștepta cu nerăbdare pentru al răsfața după chinul prin care a trecut.
Nu a vrut sa plece de langa calul ei care se… de littlethings1