Dacă pentru femei mersul la cumpărături este o adevarata terapie, nu putem spune același lucru și despre bărbați. Pe lângă faptul ca trebuie sa suporte toate toanele soției, iubitei sau a copilului mai trebuie sa aibă răbdare sa caute și un loc de parcare.
In clipul prezentat in putem vedea pe bărbatul de la volanul Jeep-ului galben care aștepta liniștit ca o mașina sa iasă ca sa poată sa parcheze și el liniștit. Dar surpiza când mașina parcata iese, se pare ca vine alt șofer cu o mașina roșie și cu mult tupeu și nesimțire intra pe locul rămas liber, unde aștepta sa între șoferul mașinii galbene.
Vizibil enervat de întreaga scena, șoferul jeep-ului a hotărât ca trebuie sa îl pedepsească pe cel care a dat dovada de atâta nesimțire. Nu este vorba de o pedeapsa violenta ci de o lecție care sigur nu o va uita. Astfel șoferul jeep-ului a tractat mașina roșie in mijlocul parcării eliberandu-și locul de parcare dar lasându-l și pe cel cu mașina roșie fix in mijlocul paracarii.