Un barbat a vrut sa isi faca ziua mai frumoasa cu o plimbare pe malul marii cu jepp-ul, numai ca totul suna frumos in mintea lui, in realitate totul s-a transformat intr-un dezastru.
Pe langa problemele pe care le-a avut ca masina i-a ramas in apa, acesta are acum probleme si cu autoritatile deoarece acesta nu avea voie sa ajunga cu masina in acea zona.
Din cate se pare barbatul nu a apucat sa se plimbe prea mult pe malul marii, deoarece s-a apropiat prea mult de apa, iar rotile i s-au impotmolit in nisipul ud fara a mai avea nici o sansa sa plece singur de acolo.
In prima faza barbatul a incercat singur sa isi scoata masina de acolo, insa fara folos, ulterior chemandu-si mai multi prieteni sa il ajute. Insa nu a durat mult si a aparut si politia, care la apostrofat pe proprietarul masinii. Intr-un final cu mult ajutor acesta a reusit sa isi scoata masina din apa.